ŞİRKETLERİMİZ

SDR MÜHENDİSLİK

SDR Motors

Şirketimiz Mesut Orman tarafından kurularak 2022 yılında faaliyet göstermiştir. SDR Motors bünyesindeki en iyi otomobilleri, markalara yakışacak hizmet kalitesi ile daima bulabilirsiniz. Sıfır ve
ikinci elde lüks araçların bulunduğu galerimiz, hız kesmeden devam etmektedir. Özel istek üzerine tüm marka araçların ithalatını ve ikinci elde satışlarını, Kocaeli ili Darıca ilçesindeki showroomundan yürütmekteyiz.

Orinpet Petrol

Şirketimiz Orinpet Petrol, Kocaeli ili Darıca ilçesinde 19.09.2013 tarihinde resmi açılış töreniyle hizmete girmiştir. Nafiz Orman’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen tören Kocaeli ilinde açılan ilk GO Petrol olarak faaliyete girmiştir.

Orintaş İnşaat

Şirketimiz Nafiz Orman önderliğinde kurularak, 2001’den bu yana asfalt, altyapı, üst yapı, inşaat taahhüt işlerinde büyük yol kat etmiş olup, büyük başarılar elde etmiştir. Kalite standart normlarına uygun yenileşmenin öncüsü firma prensibiyle yoluna devam etmektedir. Kaliteli malzeme ve teknoloji kullanımını en üst seviyede tutarak imalatlarına devam etmektedir. Özellikle alt yapıda; baca-ızgara yükseltmede Türkiye’de ilklerin arasında yer almaktadır.