HAKKIMIZDA

SDR MÜHENDİSLİK

modern-architecture-e1620293676183.jpg

SDR MÜHENDİSLİK

Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

SDR Mühendislik, 2020 kuruluşlu bir inşaat şirketidir. Güzel olacağına inandığımız projeleri yapıyoruz. Bu noktada mühendislik ve ileri teknolojinin tüm olanaklarını kullanıyoruz.

2001 yılında başladığımız inşaat sektöründe firmamız; her geçen gün daha hızlı, kaliteli ve çağdaş projelerle başarı çizgisini güven içerisinde devam ettirmektedir. SDR Mühendislik olarak faaliyetlerini 2020 yılından itibaren kurumsal anlamda sürdürmekte olan firmamız; teknoloji, güç ve sağlam ilkelerle daha büyük hedefleri hayata geçirmek için azim ve istikrarla çalışmaktadır.

SDR olarak inşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefliyoruz. Gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmekte olduğumuz her projeye ödün verilmez kalite yaklaşımıyla imza atarken her aşamada ve tüm ayrıntılarda dünya standartlarını hedefliyoruz.

Hayallerinizi Tasarlayıp En İyi Kaliteyle İnşa Ediyoruz.

Misyonumuz

İmalatlarımızda müşteri beklentilerini karşılamakla kalmayıp daha fazlasını sunmak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimiz olmuştur. Aynı zamanda Türk ekonomisine olumlu değerler katan ve insanlığa, çevreye, yaşama ve geleceğe saygımız çerçevesinde sürekli büyüyen bir gelecek firması olmaktır.

Vizyonumuz

İleri teknolojileri kullanarak ve kaliteyi mükemmeliyetle birleştirerek standartlar çıtasını yükseltmek ve Türkiye çapında önde gelen İnşaat Firması olmak için coşku ve inançla ilerlemek.

SDR Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.

Profesyonel Kadro

Müşteri Desteği

Uygun Fiyat

İnşaat

Restorasyon

Mühendislik